wtorek, 15 maja 2012

Flower power

Kolorowo  - kwiatowo.
Dziś w roli główniej moje kwiatowe, kolorowe, zwane przez kolegów ze studiów "pstrokatymi " - leginsy.
Jeszcze do niedawna wzbraniałam się przed kwiecistymi spodniami czy leginsami. Dziś śmiało mogę stwierdzić, że lubię kwiaty nawet na tej części garderoby.
To samo dotyczy jeansu. Spodnie jeansowe noszę bardzo rzadko, jednak kurtkę ze zdjęć uwielbiam.
Pamięta ona jeszcze czasy gimnazjum i służy mi wiernie do dziś. Materiał nadal jest gruby i mięsisty, czyli taki jak powinien wyglądać jeans.

Colorful and floral.
Up until recently shied away from flower motive in pants or leggings. Today I like flower in this part clothes.
The same concerns  I have for  denim. Denim trousers I'm wearing very rarely but  I love this jacket. I got it  at a time when I was in high school. The material is still thick and fleshy, which should look like real jeans.fot.( A.Sz)

Bluzka/blouse - india shop, sweter/ sweater - new look, kurtka/jacket- gap, leginsy/leggins - szafa.pl, buty/ heels- gino rossi , torebka/bag - vintage, wisiorek /pendant- my Mum's

7 komentarzy :

 1. fajne połączenie :) pozdrawiam i czekam na następny wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacja super, połączenia odważne, ale dzięki temu bardzo świeże. Tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Kamilo ,
  uważam , iż mięsisty to może być schab , a nie jeans :)
  wydaje mi się , ze powinnaś tez popracować nad angielskim , głowie chodzi mi o gramatykę i może szkolnictwo , bo nawet nie będąc za granica , każdy wie ze high school to nie jest odpowiednik gimnazjum , wiec dobrze by było żebyś się opowiedziała :)
  Co do stylizacji , myślę , że lekko za bogato, bo nie wiem czy oby na pewno na wybiegach pojawiają się zarówno kwiaty jak i ażur :)
  Mam tez pewne zastrzeżenia co do oprawy graficznej "stylizacji" ponieważ czy oby na pewno klatka schodowa to odpowiednie miejsce na sesje ?
  Jednym słowem .. stylizacja za bogata , a zdjęcia za ubogie :D
  pozdrawiam i życzę milej pracy nad blogiem , bo jeszcze wiele przed Tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za wszelkie uwagi:) Nawet pochodzące od anonimowych osób. Nie zawsze trzeba wzorować się na tym co jest na wybiegach:) Po co kopiować, jak można stworzyć coś własnego i również ciekawego. Nie każdemu musi się podobać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie wyglądają takie leginsy do szpilek. Uwazam, ze wzro y i kolory maja fantastyczne :) Pozdrawiam :) masz ochotę się poobserwować? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki:) Pewnie ,że mam ochotę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. calkiem calkiem te spodnie, ale z czym innym bym nie zestawila ;)

  OdpowiedzUsuń

#header-inner {text-align: center;}