niedziela, 14 października 2012

Everything moves

W nawiązaniu do poprzedniego posta Kamili, ode mnie też kilka słów. Jak wiecie, życie bywa przewrotne, raz się jest tutaj, a za chwilę musisz być już gdzie indziej. Niestety, musiałam się przeprowadzić do Warszawy, przez co moja działalność na blogu nabierze innego wymiaru. Oczywiście pozytywnego ;)
With reference to the previous post Kamila, from me a few words. As you know, life is twisted, the time is here, and for a moment you have to be somewhere else. Unfortunately, I had to move to Warsaw, so that my work on the blog will become another dimension. Of course, the positive;)

Nastała jesień. Jedna z moich ulubionych pór roku. Czas ciepłych wspomnień z wakacji, czas refleksji nad tym co dalej. Mam nadzieję, że za jakiś czas uda mi się powrócić w miejsce pełne wspaniałych chwil i ludzi, których tam pozostawiłam. Do miejsca pełnego niewykorzystanych inspiracji. Narazie przyszedł okres odkrywania siebie i poznawania swoich możliwości gdzieś indziej. Czy wywieje gdzieś mnie dalej? Czy uda mi się wrócić? Tego nie wie nikt. Tym bardziej ja. Z całego serca wierzę, że wrócę. 
There followed a fall. One of my favorite seasons of the year. Time of warm memories from holidays, a time of reflection on what next. I hope that soon I can return to a place full of great moments and people I left behind there. To a place full of unused inspiration. For now came a period of discovery and learning about their possibilities here. Do I go somewhere else? Will I go back? No one knows. The more I do. With all my heart I believe that I'll be back.

Niedługo pojawi się moja notka. Tymczasem mała dawka moich jesiennych inpiracji. Pozdrawiam ! ;)
Stay tuned for my note. Meanwhile, a small dose of my autumn's inspirations.


7 komentarzy :

 1. fajne te inspiracje :D
  +Mila Kunis jest piękna *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne inspiracje :) Mila i screen z Friendsów rządzą :)

  zapraszam do mnie na wywiad z Kasią Gorol - autorką bloga JestemKasia :))
  http://greta-ville.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz dar/ instynkt do wstawiania takich świetnych inspiracji!

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo interesująco, fajnie piszesz :) inspiracje oryginalne i intrygujące, super!

  OdpowiedzUsuń
 5. I LOVE your blog...Great photos!Really enjoying:) Please check mines If you want we can follow also with bloglovin, google+, twitter and facebook?
  Come back soon to visit my blog, I'll be waiting for you!!

  OdpowiedzUsuń

#header-inner {text-align: center;}