niedziela, 25 marca 2012

Cytrynowa czerń + kawałek tygodnia

Na dziś zaplanowałam sesję w plenerze, jednak pogoda nie sprzyja, wyjściom z domu a tym bardziej robieniu zdjęć. Końca wiatru nie widać. 
W związku z tym, że astronomiczna wiosna już jest, chciałam włożyć coś kolorowego, ale klasycznego i prostego, coś idealnego na niedzielny obiad z rodziną. 
Wybór padł na  cytrynową bluzeczkę z MANGO (kolekcja sprzed 4 lat), rozkloszowaną spódnicę z H&M oraz guzikowy naszyjnik DIY, całemu stroju uroku dodają rajstopy w groszki oraz torebka za 9 zł znaleziona w sh.

For today I planned photography session in the open air, but the weather is awful. I can not see the end of the wind. At Sunday dinner with family, I have chosen something colorful but simple: lemon blouse from Mango, black skirt from H&M,  buttons necklace and my bag from sh which cost 9 zł.Mam na sobie / Today I'm wearing -  spódnica / skirt - H&M, bluzka / blouse - MANGO, naszyjnik / necklace - DIY, baleriny / ballet pumps - deichmann,  bag - sh. 


W związku z tym, że razem z Kulką prowadzimy tego bloga,  Emilka postanowiła trochę umilić  wam czas i polecić  muzyczny kawałek tygodnia.
Oto przed wami: Totally Enormous Extinct Dinosaurs w utworze Tapes & Garden : )Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

#header-inner {text-align: center;}