poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Maciej Zień Fashion Show

Kończącym pokazem Fashionable East w Białymstoku był pokaz kolekcji Macieja Zienia. Niczym nadzwyczajnym nie było, że jego projekty pokazane tego popołudnia zachwycały. Wszystkie jego kolekcje są pięknie i trafiają w serca za równo kobiet jak i mężczyzn. Bo który z panów, by nie chciał aby jego żona czy dziewczyna przyszła tak ubrana na randkę? Prosto, ale z pazurem przepełnionym szczyptą romantyzmu, oto co zaprezentował nam dziś Maciej Zień. Klasyczne kroje uzupełnione delikatnymi ale rzucającymi się w oczy dodatkami. Materiały zwiewne i lekkie niczym mgiełka. Cała kolekcja to sztuka sama w sobie. Wyrafinowana i podkreślająca naszą kobiecość. WSPANIAŁA!

Maciej Zień fashion show it was the end of Fashionable East in Białystok. It was not unusual that his projects shown during this afternoon fascinated.Every collections from Maciej Zień are beautiful and hit in heart women and men. Because which guy would not want to his girlfriend or wife will come that dressed in date? Simply but with claw brimfull pinch romanticism - this is Maciej Zień Collection. Classic style supplemented light  but striking accessories. The materials are ethereal and gentle like a mist. All collection is a art in itself. Sophisticated and emphasizing our femininity. Wonderful!

Cała ekipa, która ciężko pracowała nad Fashionable East 


I nasze outfity:We're wearing:
Ja/ I - spódnica/skirt - River Island, gorset/corset - H&M, szpilki/heels - ALDO, torebka/bag- sh, pierścionek/ring - H&M
Emilka/ Emily - sukienka/dress - Atmosphere, szpilki/heels - all , torebka/bag - z szafy

2 komentarze :

  1. Zień jak zwykle nie zawiódł ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Maciej Zień jest niesamowity, uwielbiam jego projekty! :)

    Pozdrawiam i zapraszam do mnie
    http://whoneedschanel.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

#header-inner {text-align: center;}