środa, 26 czerwca 2013

When I find boho.

Trzy razy zmieniałam temat tej notki. Początkowo miało być o "podobieństwach". Czyli po kim odziedziczyłam swoje cechy charakteru i wyglądu. Następnie, myślałam aby napisać o filmie "Bling Ring". W końcu zdecydowałam się na krótkie przedstawienie Wam historii dotyczącej pojawienia się stylu boho w moim życiu.
Będąc w gimnazjum raz do roku otrzymywałam paczki od wujka z USA. Znajdowałam w nich słodycze, kosmetyki i ubrania. Któregoś roku w takiej przesyłce odnalazłam świetną tunikę marki Marcs and Spencer. W szarym kolorze, ażurową z rozszerzonymi rękawami  zakończonymi frędzlami. 
Mając 13 lat nie wiele wiedziałam o tym co jest modne a co nie. Należy przypomnieć, że za mojej młodości w naszym kraju nie istniały galerie handlowe, podobnie było z magazynami o modzie.
Tunika przeleżała kilka lat na dnie szafy. Doczekała się swojej premiery w czasach zakończenia liceum. Mając 17 lat  miałam już w jakiś sposób ukształtowany swój gust i nie bałam się eksperymentów. Założyłam ją do nagrania, które miało być umieszczone na filmie ze studniówki.  Byłam przekonana, że zostanę "pożarta żywcem" przez koleżanki z klasy, za założenie czegoś tak dziwnego i innego. Stało się inaczej, nazwano mnie  "Indianką", a moje przyjaciółki były pełne podziwu dla mojej ażurowej tuniki. 
Po tym doświadczeniu, zaczęłam nałogowo poszukiwać wszelkich sukienek w kwiaty, kapeluszy i torebek z frędzlami. Torebka  ze zdjęć pochodzi właśnie z mojego licealnego zachwytu nad hippie i boho.
Minęło kolejnych kilka lat, a ja nadal dobrze czuję się z kapeluszem na głowie . 

Dziś w poście króluje boho.

*Legendarna tunika opisywana w tym poście nadal istnieje. Oto dowód ( klik).

Three times I changed the subject of this note.In the begining  was to be about  "similarities". In the other words, after whominherited my character and appearance. Then, I thought to write about film "Bling Ring". In the end I decided  for a short presentation on the history  appearance boho style in my life.
While I was in lower secondary school, once a year I received a package from my uncle from the USA. I found there candy, cosmetics and clothing. One year, I found great tunic from Marcs and Spencer. The gray color, openwork with extended sleeves tipped fringe.
However, when I was 13 I didn't know much about what is fashionable and what is not. It should be recalled that when I was young  in my country wasn't big shopping center and  the fashion magazines.
The tunic convalescence from a couple of years at the bottom of the wardrobe and looked forward to one's premier in ending high school.  
When I was 17 I had in some way shaped taste and I was not afraid to experimentI put her, to the recording, which was to be placed on the film from the prom ballI was convinced that I would be "eaten alive" by my classmates, for wearing something so strange and different. 
Things turned out differently. They called me "Indian woman". After this experience, I began addicted search all dresses with flowers, hats and bags with fringe. The bag  from this photos, comes from my high school joy for hippie and bohoIt took another few years, and I still feel good with hat on my head. 

Today, the boho style regins in this post.

* The legendary tunic is still exist. This is the proof ( click) .
 


Bluzka/top - sh, spódniczka/skirt - River Island sh, torebka - worek/drawstring bag - sh, sandały/sandals - BATA, kapelusz/hat - H&M (vinted.pl).

21 komentarzy :

 1. Chyba zazdroszczę Ci tego dobrego 'kontaktu' z kapeluszem. Ja z nim do siebie średnio pasujemy, co mnei bardzo boli.

  OdpowiedzUsuń
 2. pieknie wygladasz w kapeluszu :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie wyglądasz :))) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję :))) prześlicznie wyglądasz! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. so so beautiful! love the hat babe! x

  natalieoffduty.blogspot.com

  Natalie Off Duty

  OdpowiedzUsuń
 6. Love your skirt and hat ♥ You look gorgeous!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo ładne zdjęcia, pięknie wyszłaś! cudowna sceneria ;)
  co najlepsze? chyba nie będę oryginalna i napiszę - spódnica!
  :)
  http://martynianka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Mysle, ze bardzo Ci pasuje taki styl.

  Pozdrowienia,
  Mila

  OdpowiedzUsuń
 10. Swietny wlis i stylizacja!:))

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakie szczęście znaleźć taki topik ! Jest cudowny ! :))
  Cała stylizacja przypadła mi do gustu. Liczę na więcej takich.
  Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem zakochana w Twojej spódniczce i butach! Stylizacja jest świetna:)

  OdpowiedzUsuń
 13. boho na TAK!<3 uwielbiam te klimaty:)

  OdpowiedzUsuń
 14. bardzo ładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ładnie . Ten styl pasuje do Ciebie . ;]

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten styl zdecydowanie do Ciebie pasuję;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo ładny set, masz pięknie ułożone włosy :)
  Miłego dnia!
  DaisyLine

  OdpowiedzUsuń

#header-inner {text-align: center;}