niedziela, 20 października 2013

Witaj w zimnych Helsinkach. Konkurs Zalando.

Helsinki - stolica zimnej Finlandii. Mogłoby się wydawać ,że ludzie ubierają się tu jedynie w ciepłe puchowe kurtki i buty Emu... nic bardziej mylnego.
Piękne o niezwykłej urodzie mieszkanki Helsinek najczęściej wybierają ubrania w stylach, które są najbliższe mojemu sercu czyli boho, hippie oraz nutka vintage. Sukienki, spódnice, połączone z grubymi rajstopami, na stopach botki ... i koniecznie nakrycie głowy w postaci czapki czy też kapelusza, (który nie tylko stanowi doskonale uzupełnienie ubioru ale również stanowi pewnego rodzaju ochronę dla włosów przed zimnym wiatrem, deszczem i śniegiem), to widok dość częsty zarówno na ulicach Helsinek jak i na moim blogu.
To wszystko stanowi idealną kompozycję. Bardzo kobiecą, subtelną i romantyczną, zupełnie jak moja dusza, w której przeplatają się nostalgia (czyli pierwiastek vintage) i szaleństwo (cząstka prawdziwej hippie girl).

Już chyba wiecie dlaczego w konkursie Zalando wybrałam Helsinki jako stolicę mody.


5 komentarzy :

 1. I wszystko wiadomo! Helsinki mają w sobie taką skandynawską tajemnicę. I mam nadzieję, że dane mi będzie kiedyś tam pojechać.
  Twój zestaw jest świetny, sama chętnie bym go przywdziała na swą osobę :)) Powodzenia w konkursie!

  OdpowiedzUsuń
 2. p.s. nominowałam Cię w liebster blog award jeśli masz czas i ochotę odpowiedzieć na kilka pytań to zapraszam! :) jednak nie jest to zobowiązujące!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mialam brać udzial w tym konkursie ale niestety mojej dziewczynce chyba się ząbki wyżynają i się męczy:( Musialam z nią byc :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie tu :)

  zapraszam do mnie w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gracias comentar! ^^ Un conjunto genial!

  OdpowiedzUsuń

#header-inner {text-align: center;}